אופנת גברים היא תחום המתפתח בקצב מהיר, המטרוסקסואליות הנמצאת בשיאה הביאה לכך ששיעור גבוה מקרב בני המין הגברי משקיעים כיום זמן רב במראה, בסגנון ובסוג הלבוש שלהם. הנוסחה היא פשוטה, רושם ראשוני נקבע על ידי המראה החיצוני, אצל נשים וגברים כאחד. אופנת גברים מעסיקה את המין הגברי ביום יום, אם זה במראה הייצוגי לאנשי עסקים או מפורסמים, ליצירת התדמית הנכונה, לזמן הפנאי במראה הקז’ואל הנינוח והלכאורה לא מתאמץ וכמובן גם חתנים ביום החשוב בחייהם, שהרי גם אם לא ירצו לגנוב מכלתם את ההצגה, לפחות יראו כמו מלכים לצד מלכתם האחת והיחידה. כאן נכנסות לתמונת אופנת הגברים- חליפות חתן.

אז מה תבחרו? מראה מצועצע ומפונפן, או לבוש שיקי ונוח? לוק מסורתי או שילוב מפתיע של צבעים ובדים עם אמירה ואופי? אין צורך להתחפש לדמות גרוטסקית מסרט כושל שלא הולמת את מי שהנכם, אבל בחירת הגזרה הנכונה ותשומת לב לאביזרים, יהפכו כל בחירה שלכם לאטרקטיבית ואופנתית.

איך בוחרים חליפת חתן?

המועד והמקום בו תהיה החתונה גם הוא קריטריון שכדאי להכניס לצ’ק ליסט שלכם בבחירת חליפת חתן. האם אתם מתחתנים בקיץ או בחורף? ביום או בערב? האם האירוע יתקיים על חוף הים? בגן אירועים או באולם סגור? כך למשל, לחוף הים מומלצת חליפת חתן קלילה מפשתן או מכותנה, אם מדובר באירוע ערב באולם סגור, לכו על היוקרה ותשקלו חליפת חתן אלגנטית קלאסית. אם אתם מתעקשים להיות חנוטים גם כאשר אתם מתחתנים בקיץ הלח בגן אירועים פתוח, תדאגו שתמתין לכם בחדר האירוח שלכם במקום, חליפה קלילה נוספת להחלפה, של מכנסיים דקים ואווריריים במראה שיקי  עם חולצה מתאימה, גם טריקו מגניבה תתכתב היטב עם הלוק הנינוח.

אולי אתם בכלל רוצים לצאת מהקופסא של חליפות חתן שחורות או כהות ומתחשקת לכם חתונה לבנה עם חליפת חתן בלבן? הטרנד של חליפת חתן לבנה או בצבעים בהירים הפך מבוקש בשנים האחרונות, מראה ייחודי ואף מרשים, אך לא מתאים לכל אחד ואם אתם בוחרים בחליפת חתן לבנה ואתם נטולי חוש אופנתי, התייעצו עם סטייליסט או לפחות עם מביני עניין, שכן זהו מראה שהאורחים שלכם לא ישכחו זמן רב.

אופנת גברים היא תורה בפני עצמה במיוחד בערב החתונה, אין זה משנה מה תבחרו, אם תרצו להיות אלגנטיים או מגניבים, אופנתיים או ‘עתיקים’, על הכל יסלחו לכם כי זה היום שלכם, אבל לפחות אל תשכחו להתאים את צבע החגורה לצבע הנעליים.

אופנת גברים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.