כמעט כל גבר ילבש חליפה לפחות פעם אחת בחייו, ורוב הגברים, בין אם יודו בכך בפני עצמם ובין אם לא, ירגישו הכי טוב כשהם לבושים בחליפה. לא סתם היא מכונה “ביגוד עוצמתי”, משום שברוב המקרים היא נותנת ללובש אותה להרגיש חשוב, רשמי, כל יכול. יחד עם זאת, חליפה לגבר צריכה להיות מדויקת ללובש אותה. אם הצבע לא מתאים, הגזרה לא יושבת טוב, או שהמידה לא נכונה, כל אפקט החליפה נעלם והלובש אותה נראה כאילו מתחפש. אז איך תבחר את החליפה אולטימטיבית, איך תתאים לחליפה סטיילינג מתאים, ובראש ובראשונה – מה הצבע שלך?

חליפה כחולה לגבר – הבחירה השימושית

חליפות כחולות

חליפה טובה היא עסק לא זול, ולרובנו אין את התקציב לרכוש עשרות חליפות שישכבו בארון לכל אירוע, ונסתפק בחליפה אחת איכותית וטובה, לכן מומלץ לעשות סקר שוק טרם קונים את החליפה. בהתאם לכך, גם אם תמיד חלמתם על חליפה אופנתית בצבע ירוק זית שתחמיא לעיניים שלכם, כנראה שזו לא הבחירה הפרקטית ביותר. ואם כבר מדברים על פרקטיקה – הכירו את החליפה הכחולה הכהה, חברתכם הטובה ביותר. חליפה כחולה לגבר היא פריט חיוני, והיא תתאים כמעט לכל סוגי האירועים. אתם לעולם לא תראו לא מתאימים כאשר אתם לובשים אותה (היא, למשל, לא רשמית כל כך כמו חליפה שחורה, לדוגמה), ותוכלו להוסיף לה שלל אביזרים לתוספת סטייל (כמו מטפחת כיס, עניבה, או חולצה בצבעים שונים), משום שהצבע שלה כל כך קל לשילוב.

חליפה שחורה לגבר – מראה מנצח

חליפות שחורות

חליפה שחורה לגבר היא קצת כמו השמלה השחורה הקלאסית שכל אישה חייבת בארון. היא על-זמנית, תמיד מחמיאה, תמיד מתאימה, לעולם לא יוצאת מהאופנה, וכל אחד (כמעט..) נראה בה טוב. היא אמנם פחות ורסטילית מאחותה, החליפה הכחולה הכהה, משום שהיא מתאימה יותר לאירועים רשמיים ומכובדים, ופחות לאירועי יום-יום, אבל אין ספק שהיא עושה את העבודה. לחליפה הזו קצת קשה להתאים סטיילינג אחר, משום שברוב המקרים היא דורשת חולצה לבנה מכופרת וצחורה, ועניבה רשמית (או אפילו עניבת פפיון, אם אתם בקטע), אבל למרות חוסר הגיוון, אם רק תלכו לפי הכללים, מובטח לכם מראה מנצח, פעם אחר פעם! אגב, אם אתם רוצים לקבל את כל הקסם שבחליפה שחורה, אבל בלי הרשמיות, נסו ללכת על חליפה בצבע אפור כהה. תאמינו לנו, זה עושה את ההבדל!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקולקציית החליפות המגוון שלנו ולבחור את החליפה האידאלית לכם!

טיפים לבחירת צבע נכון לחליפת גבר

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.