גם אם זה לא ממש משנה לך, זה משנה מאד את האופן שבו תופסים אותך. מה שאתה לובש משקף את מי שאתה בעיניהם של האנשים, והשיקוף הזה הוא גורם קריטי ביחסים שבינך לבנם. הדבר נוגע להיותנו גברים בוגרים, אך תקף גם לאלו הקטנים יותר שבדיוק מחפשים חליפת בר מצווה. לוקח לנו שבריר של רגע לבנות רושם ראשוני על אדם, הרושם הזה מתבסס על המראה החיצוני שלו, ועל ניואנסים שונים שקולט תת המודע שלנו על שפת הגוף שלו.

המראה החיצוני מקבל משקל גדול בקביעת הרושם הראשוני, שעליו תתבסס כל התפיסה וההתייחסות העתידית אל אותו האדם, ומה משפיע יותר על המראה החיצוני מהבגדים שעל הגוף?

כדברי האמירה העתיקה- אין הזדמנות שנייה ליצירת רושם ראשוני.

אז אם אתה רוצה להבטיח רושם חיובי שישרת אותך, הנה כמה טיפים בסיסיים שישתלם לך להכיר.

מכנסיים

בבחירת מכנסיים כדאי להעדיף כאלה שהם לא צמודים מדיי. המכנסיים שלך אמורים לאפשר לך לנוע בנינוחות, ולא להגביל אותך בתנועה.

כדאי לשים לב לקו המותן, שלא יהיה נמוך מדי, אלא באזור אמצע המותן, למראה מכובד.

אורך המכנסיים צריך להיות בגובה העקב, ובחלק הקדמי של הנעל, לא יותר מקיפול אחד של שרוול המכנס.

חולצות מכופתרות

כדאי שתהיינה כמה בארון. את החולצה המכופתרת מומלץ ללבוש עם חולצת טי לבנה מתחת. אם לובשים חולצה טי מתחת, חשוב להקפיד שהלבן יהיה צחור, ולא עכור מכביסות חוזרות. כדאי להקפיד שתהיה זו חולצה איכותית בכדי לקבל את האפקט הנכסף.

עם או בלי חולצה מכופתרת מעל, חולצת טי צריכה להיות בתוך המכנסיים, אלא אם כן היא מבליטה את הבטן באופן שלא מחמיא לגזרה שלך.

חליפות

כן, חייבים חליפה לגבר בכל ארון. ולא, חליפות חתן זה לא פתרון לאורך זמן. גם אם אתה לא איש עסקים, ועל אחת כמה וכמה אם אתה כן, חליפות עסקים צריכות להיות בארון. לפחות שתיים, כשאחת מהן דקה וקלה יותר, לחודשים החמים.

הפרטים הקטנים

גרביים זה פריט חשוב, שחשוב להקפיד עליו, כי רואים אותם. גרבי הספורט העבות לא באות בחשבון במהלך שעות היום והעבודה. גרביים צריכות להיות מאריג דק, תמיד במראה חדש ובצבע סולידי שתואם את צבע הנעליים. מי שרוצה להתפרע יוכל לגוון בדוגמאות וצבעוניות מדליקה של הגרביים, ובלבד שלא תהייה התנגשות עם צבעי הבגדים.

כדאי להקפיד גם על הבגדים התחתונים. גזרת הבוקסר היא מועדפת, והפכה לכזו בזכות פונקצית החיטוב שלה.

ולסיכום, הקפד על תספורת מסודרת, זיפים באורך מינימאלי, אם אתה לא מתגלח על הסכין, ולא יותר משלוש התזות של האפטר-שייב כשאתה יוצא מהבית.

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה