חליפות עסקים

“אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני”.

הידעת שרושם ראשוני נקבע תוך מספר שניות ולאחר כמה דקות שיחה לאדם שמולך תהיה דעה מגובשת לגביך? כשמדובר בביזנס, לחליפת עסקים טובה תהיה השפעה רבה על הרושם הראשוני עוד לפני שהועבר מסר מילולי. השפעה זו, מקלה לבנות תדמית של איש עסקים סמכותי, מתוחכם ומשכנע.

כל אדם צריך חליפות עסקים לפגישות, כנסים מקצועיים, פרזנטציות, מיתוג אישי, קידום מכירות ואירוח עסקי. החליפות משפיעות באופן חיובי על האופן שבו אנשים מתרשמים ממך, משפת הגוף שלך ומהנוכחות שלך.

חליפת עסקים מחזקת רושם בראיון עבודה ומוסיפה רצינות גם כשמדובר בבחור צעיר המנסה להתקבל לעבודתו הראשונה. חליפת עסקים טובה מקדמת את המיתוג האישי שהנכם בונים, מקלה על לקוחות ומנהלים לזכור אתכם.

מלתחה המתאימה לדרישות התפקיד ולתרבות העסקית בחברה

בדומה לחליפות חתן גם בתחום חליפות עסקים ישנם מספר סגנונות. השוני בהם מתבטא בצבעים, סוג הבד, דוגמאות, אורכים שונים ועוד. ישנן חליפות עסקים קלאסיות, חליפות ביזנס קז’ואל, סמארט קז’ואל (מראה מחויט אך קליל) וחליפות במראה צעיר ועדכני. הקפד בבחירת חליפת עסקים התואמת את קוד הלבוש בארגון.

לך על בטוח

חליפת עסקים קלאסית מגיעה בצבעים שמרניים ומאופקים. שים לב שגם כשיש טרנד חדש, החליפות לא יגיעו בצבעוניות מוגזמת או הדפסים צעקניים. אם אתה חובב סגנון אופנה עכשווי, בחר שתי חליפות בצבעים מתונים כבסיס לגיוון והעז על ידי בחירת עניבה ייחודית.

חליפות עסקים

כיצד ליצור מראה עסקי מנצח?

כיצד ליצור מראה עסקי מנצח?
הכל מתחיל מהתחום המקצועי בו אתה עובד. האם אתה בתחום עיסוק שמרני כמו ביטוח או פיננסים או בתחום פחות מעונב ? ככל שתאמץ קוד לבוש המקובל בקרב לקוחותיך ותתאים את מלתחתך בהתאם, כך יהיה לך נוח וקל יותר לקדם את יעדיך.
בניית קוד לבוש מרשים ומכובד מתחילה מ- 3-4 חליפות וחולצות בגווני תכלת פסטל, אפור, ולבן; עניבות תואמות ואביזרים הכוללים משקפים, שעון וטבעת נישואין והשלמת המראה עם חגורה, תיק, נעליים וגרביים תואמות.

זכור. אנשים שמים לב לכל פרט, גם אם נדמה לך שלא. בחר חליפה המותאמת לעונת השנה והעדף חליפה באיכות גבוהה שתישמר לאורך זמן ותהיה קלה לניקוי.

אל תתפשר על נוחות. בהנחה שאתה מתעתד ללבוש את החליפה שעות רבות ביום ולהרגיש בה מעולה, היא חייבת להיות נוחה למגע ולתנועה. חליפה המותאמת למבנה הגוף, במידה נכונה ובצבע המתאים, משווה לגבר מראה מוקפד וקלאסי.

לצפייה בקטלוג החליפות של סגל

עניבה לחתן

פוסטים אחרונים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.