חפתים לגבר

חפתים לגברים

לא כל גבר בוחר לשלב חפתים עם המראה המחויט שלו, וחבל. חפתים הם אחד מהתכשיטים לגבר שתמיד נראים טוב. ישנם חפתים יוקרתיים לגברים אשר מוסיפים יוקרה לכל מראה, ומעבר לכך – הם גם שימושיים להפליא. לפניכם כל מה שצריך לדעת על חפתים לגבר.

מהם חפתים?

חפתים הם מעין תכשיטים המשמשים גם כסוג של כפתורים. את החפתים עונדים על שרוול של חולצה מכופתרת, ובאופן זה, הם משמשים ככפתור שבאמצעותו ניתן להצר את פתח השרוול. לרוב, החפתים ייענדו על חולצה ייעודית (חולצת חפתים), שבה קיימים מעין חורים המיועדים ספציפית אליהם. החפתים מהווים אביזר מושלם לחליפות חתן או לחליפות גברים אלגנטיות אחרות.

אילו סוגי חפתים לגברים יש?

חפתים הם תכשיטים המגיעים במגוון של צבעים, צורות וסגנונות, ועשויים ממגוון של חומרים שונים – החל ממתכת פשוטה המאפיינת חפתים בסיסיים, ועד לכסף ולזהב המאפיינים חפתים יוקרתיים. בשונה ממה שנהוג לחשוב, חפתים אינם משמשים רק כסמל סטטוס וכאביזר עזר לחולצה, אלא גם מאפשרים לעונד אותם “לשחק” מעט עם המראה הכללי באמצעות צבע, צורה או דוגמא ייחודית של החפתים.

חפתים יוקרתיים לחליפות גברים
חפתים לחליפות חתן

חפתים המשדרים יוקרה

חפתים יוקרתיים לגברים הם אלו המעניקים מראה יוקרה אמיתי. לרוב חפתי יוקרה יהיו עשויים מתכת יוקרתית, כמו למשל כסף או זהב, ויתאפיינו בעיצוב נקי וברור, בעל מספר מוגבל של צבעים ואלמנטים.

חפתים מכסף או מזהב – איך בוחרים?

בעבר, נהוג היה לענוד חפתים לגבר מזהב בשעות היום וחפתים מכסף בשעות הערב. כיום נהוג להתאים את החפתים לשאר הלבוש, בדגש על המתכות השונות המשולבות בו. כך, למשל, אם אבזם החגורה או השעון הם כסופים, רצוי לענוד חפתים מכסף, ואם לעומת זאת האבזם של החגורה עשוי זהב או שהוא בצבע זהב – רצוי לענוד חפתים מזהב. עניין זה יבטיח הומוגניות, אשר תגרום להופעה כולה להיראות מלוטשת, “נקייה” ויוקרתית יותר.

איפה קונים חפתים לחתן?

בעבר אם שאלתם את עצמכם “איפה קונים חפתים”, התשובה הייתה במקומות ספציפיים מאוד ובמיוחד אם היה מדובר בחפתים איכותיים. כיום ניתן למצוא חפתים לחליפות חתן במגוון בתי עסק שונים. עם זאת, לא כל בתי העסק הללו מחזיקים בהכרח בחפתים איכותיים, העשויים ברמה גבוהה ומתאפיינים בבלאי נמוך. מסיבה זו, בעת חיפוש אחר חפתים לחתן, חשוב מאוד למצוא בית עסק המתמחה ספציפית בביגוד אלגנטי ובאביזרים הנלווים לביגוד כזה.

ב”אופנת סגל” תוכלו למצוא מגוון רחב, ייחודי ואיכותי של חפתים לגבר מזהב, מכסף וחפתים לגברים מחומרים אחרים, אשר יעניקו מראה מושלם לחליפה אותה תלבשו ויקפיצו אותה לרמה הבאה.

חפתי יוקרה בעיצוב שעון

חפתים יוקרתיים לגברים

חפתים לחליפות חתן

חפתים מכסף לחליפות אלגנט לגברים

חפתים מעוצבים לחליפות גברים

חפתים מרובעים לחליפת אלגנט

חפתים שחורים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה