הלוק הנכון למראה אלגנטי

טיפים ללוק נכון לחתן

הלוק הנכון הוא כבר מזמן לא פריווילגיה נשית בלבד, ולתת לאישה להלביש אותך זה כל כך המאה הקודמת.

אז אם נמאס לך לשבת על הגדר, ובא לך להתחיל לבלוט, ליהנות מביטוי אישי ולהעניק לעצמך לוק של מיליון דולר, הנה כמה טיפים שיעזרו לך להוציא את המקסימום מעצמך, גם ביום סגרירי.

להתאים את הלבוש למבנה הגוף

התאמת חליפת חתן למבנה גוף

לפני שבוחרים בגדים, צריך לדעת לעשות את ההתאמה בין הגזרה שלהם למבנה הגוף שאותו הם עתידים לשמש. בדיוק כפי שהמבנה הקלאסי הנשי הוא גיטרה, אצל הגברים, המודל הוא משולש הפוך, כך שנרצה להעניק מראה רחב יותר של איזור הכתפיים וצר יותר עבור איזור האגן. במקרים שבהם מבנה הגוף הטבעי אינו בנוי כמשולש, בחירה נכונה של חליפת חתן ופרטי לבוש נלווים בהחלט תוכל לייצר מראה כזה. חולצות בגזרת רגלן ידגישו את קו הכתפיים, וככאלה הן מחמיאות כמעט לכל מבנה גוף.

בנוסף לכתפיים ולאגן, יש לקחת בחשבון גם את עובי הרגליים, בעיקר לחובבי גזרת הסקיני, שלא מתאימה בעליל למי שיש לו רגליים רזות במיוחד. כך גם חשובה מאד הבטן. אם הבטן שלך שטוחה, אשרייך! אבל אם אתה שייך לאותו חלק של הגברים הרגילים והנורמאליים, קרוב לוודאי שיש לך כרס. כרס קטנה היא טבעית ולא וניתנת להסוואה עם ז’קט בסגירת כפתור בודד, ועם בוחרים בטקסטורת פסים, שאלה יהיו ספים אורכיים בלבד. (* כרס גדולה מכבידה ומסוכנת ללב, כך שממש לא מומלץ לקחת את עניין הכרס קדימה מדי…)

פרטי יסוד

נעליים ופפיון ללבוש קלאסי | אופנת סגל

כמו רומא, גם המלתחה שלך לא תיבנה ביום אחד, so hold your horses . נתחיל בבסיס המחייב שצריך להיות בכל ארון.חליפה לגבר היא מאסט, ולא, חליפת הבר מצווה שלך זה  ממש לא מספיק. אם אתה רוצה באמת להפגין רצינות, אל תסתפק גם בחליפת החתן שלך. פנק את עצמך בלפחות אחת מתוך מגוון של חליפות גברים שתוכל למצוא בחנות. לחליפה שלך יהיה ערך רב גם כחליפה וגם כחלקיה הנפרדים.

זוג נעלי חתן איכותיות, חגורה סולידית, אך משובחת וגם עניבה מדליקה עוד לא הרגה אף אחד… (לטיפים על איך לבחור נעלי חתן לחץ כאן)

שני זוגות ג’ינסים, אחד בגוון כהה ללוק חגיגי יותר. חולצות לבנות (ובצבעים נוספים) מכופתרות וחולצת פולו אלה פריטים שאף פעם אין מהם יותר מדי, כך שאתה יכול להתפרע.

וכמובן, והחשוב מכל, הם הטישרטים והגופיות החביבים עליך. לא הקדשנו להם יותר מדי מקום כי זה מובן מאליו, רק תשתדל שהם יהיו באמת מגניבים, ופעם בשנה- גג שנתיים, תקפיד לרענן את המאגר שלך.

תקשיב למומחים

בחנות עצמה יפגשו את פניך סטייליסטים מדוקדקים. תשמע מה יש לכם להגיד לך, זה יהפוך את השופינג שלך לכייפי, ומהיר הרבה יותר.

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה