חליפות בר מצווה- איך, מה ואיפה לקנות

המעמד המכובד ביותר של כל נער יהודי הוא עלייתו לתורה וחגיגות גיל המצוות אליו הגיע, בשעה טובה. זהו מעמד מיוחד לנער וזהו מעמד מיוחד עבור הוריו. האירוע עצמו בדרך כלל נושא הדר בהתאם למעמד, וככזה, כל הפרטים בו נלקחים בחשבון. מעל לקייטרינג שעומד במרכזו של כל אירוע, התכנית האמנותית והמוזיקה, עומד במרכזו של האירוע נער אחד- הוא והבגדים שלגופו.

?איך בוחרים חליפות בר מצווה

בראש ובראשונה זוהי צריכה להיות בחירה משותפת של חתן בר המצווה עם הוריו שיסייעו בבחירה ולא פחות חשוב, יגדירו את התקציב. התקציב הוא חלק משמעותי בבחירת החליפה, שכן הוצאה זו יכולה להגיע להיקפים לא קטנים, בפרט אם תבקשו לרכוש חליפה מהודרת מבית מעצב יוקרתי או אפילו להזמין חליפה בתפירה אישית.

יועצי האפנה של אפנת סגל יערכו לכם סיור בין דגמי החליפות השונות ויציגו אלטרנטיבות לסגנונות מראה שונים.

החליפה הקלאסית היא לרוב בחירה מועדפת, ואף ברירת מחדל במרבית המקרים. אין ספק שלתפור או להזמין חליפה מבית מעצב מהודר, ובמיוחד, זה מפנק ומכבד את המעמד. יחד עם זאת, כאשר חושבים על זה לעומק, חליפה קלאסית לנער בן 13 תהיה תלבושת חד פעמית אשר תשמש אותו לאירוע בר המצווה ולא יותר, היא תתפוס מקום בארון, והשקעת העלות בה תהיה כאמור לא מבוטלת. התאמה של מראה מהודר ומדליק שהוא לא בהכרח בחליפה תואמת, אלא דווקא מתוך שילוב של פריטים שונים אשר משתלבים יחד לכדי לוק מושלם לאירוע, וכל אחד מפרטי הלבוש עומדים בפני עצמו וניתנים לשימוש חוזר יכולה להיות בחירה שהיא גם כלכלית יותר וגם כזו שתשמש את הנער בהזדמנויות נוספות.

בכדי לדעת אילו פריטים לבחור וכיצד להתאים אותם תוכלו להיעזר ביועצים המקצועיים של אפנת סגל. באתר תוכלו להתרשם מתמונות הפריטים השונים, אך בחנות תוכלו לקבל סיור, לחוות את הבגדים, לחוש ולמדוד אותם. באפנת סגל תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, בין המותגים המובילים, עם הדגמים הנחשבים ביותר ויועצי אפנה מומחים שיוכלו להתאים את הלוק המושלם לערב המרגש.

כמה טיפים לסיכום

* את הלבוש לקראת האירוע כדאי לרכוש כמה שניתן בסמוך לאירוע. זהו גיל רגיש שבו בהפרש של שבועות ספורים הילד יכול לשנות את ממדיו בצורה ניכרת, לכן במקרה זה לא כדאי להתכונן מוקדם מדי מראש.
* את הנעליים כדאי לרכוש ביחד עם הלבוש, על מנת שניתן יהיה לראות את ההתאמה בזמן אמת.
* אם יש לכם חזון לגבי הלוק באירוע שתפו את יועץ האפנה בחנות, כדי שיוכל לאפשר את החזון הזה בכמה שיותר דיוק
* הגדירו טווח של תקציב ואל תיצמדו למספר ספציפי, זה יקל על ההיערכות ועל התהליך של בחירה והתאמה של פרטי הלבוש.

מזל טוב!

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה