אחת המשימות לחתונה, הקריטית לכם הגברים היא של בחירת חליפת חתן במחיר טוב מבלי לפגוע באיכות החליפה והמראה שלה.  מטבע הדברים משימה זו יכולה להיות מייגעת ולכן הגיע הזמן גם לעסוק קצת במחירים של חליפות חתן. הכנו לפניכם מאמר שיוכל לשמש אתכם בדרך לבחירת חליפת החתן המושלמת, עם קצת הסברים שיעזרו לכם להבין כמה עולה חליפת חתן, כולל פירוט והשוואת מחירים ועצות פרקטיות.

במה תלויים מחירי חליפות חתן?

מחירי חליפות חתן יכולים להשתנות מקצה לקצה ומעת לעת לפי טרנד אופנתי, מחירי הבד, העיצוב וכמובן המותג. להלן הסבר מפורט יותר על כל גורם:

מחיר חליפה לפי עיצוב

קיימים מגוון עיצובים של חליפות חתן עם טקסטורות, גזרות וצבעים לפי הביקוש. כך למשל כשבוחנים השוואת מחירים של חליפות חתן מעוצבות, ההתאמה של החליפה בצורה המושלמת לגוף כרוכה בעבודה רבה, במדידות מדויקות ובדיקות נוספות – כלומר, האם נדרשים תיקונים למיניהם, האם מדובר בתפירה מ-0 וכד'). לדבר זה יש גורם מכריע מבחינת המחיר שיכול לקפוץ במאות ואף אלפי שקלים. ).

בהתאם, גם מחיר חליפות החתן יכול להשתנות מקצה לקצה כשהכל תלוי במה אתם אוהבים וכמה אתם מוכנים או רוצים להשקיע. בכל הנוגע לחליפות חתן מחירים מושפעים מכמה פרמטרים עיקריים: סוג הבד\ים (איכות הבד, עובי וכד'), עיצוב (האם מדובר בחליפה מעוצבת על ידי מותגים בינלאומיים, או מותגים מקומיים וכד') והאם מדובר ברכישה של חליפה או שאולי השכרה מתאימה לכם יותר.').

מחיר חליפה לפי מעצב או מותג

בד"כ מחירים של חליפות לחתונה מושפעים בעיקר כאשר מדובר במותג מוכר (חליפה המעוצבת על ידי מותגים בינלאומיים, או מותגים מקומיים וכד'), בין אם מדובר בחליפת הוגו בוס, חליפת ארמני או חליפות אלגנט לגברים נוספות. המחירים במקרים אלו יכולים לטפס לאלפי שקלים, אך עדיין, אין זה אומר שלא ניתן להשיג חליפה מעוצבת ממותג ידוע במחיר שפוי. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם לבחור את החליפה המושלמת לחתונה במחיר שיתאים לכם.

חליפות חתן מחירים

בשורה התחתונה – כמה עולה חליפת חתן?

אז, החדשות הטובות הן כשבוחרים חליפות חתן – מחירים בד"כ עולים פחות משמלת הכלה הממוצעת, אך הדבר תלוי בסוג החבילה שתבחרו, ונסביר: מחירי חליפות חתנים נעים בין 800-2000 ₪ בממוצע, כשמדי פעם ניתן למצוא גם דילים זולים יותר, או לחלופין גם יקרים יותר. מה חליפת החתן כוללת? חבילה בסיסית תכלול מכנס, חולצה וג'קט, בעוד שחבילות מלאות יותר יכללו גם נעליים, ווסט, עניבה או כמה חולצות לבחירתכם. כמו כן, תמיד ניתן למצוא חבילות מושקעות הכוללות גם תחתונים, גרביים, וכמה חולצות להחלפה. בתחום חליפות חתן השוואת מחירים היא הכרחית אמנם, אך זכרו לבדוק בדיוק מה אתם מקבלים בכל חבילה, לפני שאתם סוגרים עסקה או אפילו "מתפעלים" מהמחיר הזול.

השכרת חליפות חתן או קניה – מה כדאי?

כחלק ממחיר של חתונה, כשמשווים מחירי חליפות חתן, באופן אישי, אנחנו ממליצים על רכישת חליפה, ולא על השכרה מהסיבות העיקריות הבאות:

 א. ברמה הפרקטית, חליפת החתן או לפחות, חלקים ממנה יכולים לשמש אתכם גם אחרי החתונה. שלא כמו שמלת כלה, חליפת החתן כאמור מורכבת מכמה חלקים, לרבות מכנס מחויט, וסט וכד', בהם ניתן בהחלט להשתמש גם באירועים חגיגיים אחרים. ולכן השכרת חליפות חתן במקרה זה עדיפות פחות, כמו שכן המחירים של ההשכרה לרוב לא רחוקים ממחיר חליפת חתן ממוצעת או אפילו שדל מותגים מוכרים כאלו ואחרים.

ב. חליפת חתן היא בכל זאת בגד שאמור להיות מאוד נוח ותפור למידותיכם. כדי להעניק לעצמכם את החופש האמיתי בבחירת חליפת החתן המותאמת לכם, מומלץ לרכוש חליפה חדשה בה תוכלו לעשות שינויים שונים כאוות נפשכם, שלא כמו בחליפות להשכרה אותם ניתן לעיתים להתאים, אבל רק ברמה מוגבלת.

ג. מקוריות היא גם עניין שיש להתחשב בו, בייחוד ביום החשוב בחייכם, והדרך הטובה ביותר להשיג אותה היא לרכוש חליפה לבחירתכם, כזו שתוכלו לשלב בה את הצבעים והסגנונות שתרצו. לעומת זאת השכרה של חליפת חתן לרוב לא ייחודית, שלא לדבר על לא מקורית. 

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה