חליפות שושבין – איך תתלבשו בעונת החתונות הבאה

מסורת השושבין והשושבינה המלווים את החתן והכלה קיימת כבר שנים רבות בתרבות המערבית, אך בדיוק כשם שעולם החתונות מתפתח ומשתנה עם השנים, כך גם המסורות המתלוות אליו. אם בשנים עברו, שושבין ושושבינה היו מתלבשים בבגדים שנבחרו להם על ידי החתן והכלה (בגדים שלרוב לא היו מחמיאים במיוחד), כיום קיים תת-ז’אנר חי ובועט באפנת החתונות השייך כולו למלווים של החתן והכלה, בשמלות מרשימות ואף חליפות לשושבינים שנותנות לחליפות החתן פייט ראוי ומכובד. אז מה באמת אומרת האפנה ואיך בוחרים בגדי שושבין אפנתיים?

פמליית השושבינים

לעתים רבות בחתונות ישראליות ניתן לראות פמליית גברים המלווה את החתן, ולא רק שושבין אחד.  בדיוק בשביל חבורות כאלה, משווקת אפנת סגל מגוון קולקציות של חליפות גברים, שיאפשר לחוגגים להתלבש עם שיק וקלאס גם יחד. כל חליפה תותאם על ידי מומחי האפנה של אפנת סגל למידותיו של הלובש אותה, תוך כדי שמירה על המראה האחיד בין חברי הפמליה. ניתן לבחור כי החליפה תהיה זהה אך כל שושבין ילבש חולצה בצבע שונה (גוונים דומים של צבעי פסטל יהיו בחירת אסתטית נהדרת) או לחילופין, לזרוק צבע מעט שונה בעניבה או במטפחת בכיס הז’קט, אצל כל אחד מן השושבינים.  

תיאום חליפת השושבין עם החתן

דבר נוסף שיכול להפוך את הלבוש בחתונה הוא חליפות לשושבין התואמות לחליפת החתן, מתוך קולקציית החליפות הנרחבת של אפנת סגל. ניתן לבחור בחליפה דומה ברמות הידור שונות, לדוגמה – החתן יענוב עניבה והשושבין ילך בלי עניבה על מנת להדגיש את ההבדל ביניהם אך עדיין לשמור על קו אחיד. לחילופין ניתן לבחור היפוך בצבעים; אם החתן לובש חליפה עם עניבה כחולה וחולצה בצבע סגול בהיר, יכול השושבין ללבוש חליפה עם עניבה בצבע סגול בהיר וחולצה בצבע כחול.

התאמת הלבוש לסגנון החתונה

גם אם לא יהיה תיאום בין השושבינים עצמם או בין המלווה לחתן, חשוב כי בגדי שושבינים, החל מבחירה נכונה של חולצה מכופתרת לגבר ועד לבחירת נעלי חתן, יתאימו לאופי החתונה. אם החתונה היא חתונה בחיק הטבע, ביער או בגן פורח, חליפת 3 חלקים כהה כנראה לא תתאים, ועדיף לשושבין לבחור בגדים מבדים אווריריים יותר בצבעים בהירים. לעומת זאת, חתונה המתרחשת בחורף באולם סגור, תדרוש דווקא את הלבוש הרשמי והמעונב, בצבעי חורף, כיאה לעונה, למיקום ולמעמד.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג החליפות המגוון שלנו ולבחור את החליפה האידאלית ליום הגדול שלכם!

חליפות שושבין

עדיין נשארו לך שאלות? במאמר הבא תוכל לקבל מידע נוסף שיעזור לך לבחור בגדים לחתונה של חבר.

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה