האם אתם בטוחים שחתונה בטבע מתאימה לכם?

 

כשאנחנו מתכננים את חתונת החלומות שלנו, אנחנו מדמיינים אירוע שישקף את האופי והאישיות שלנו. כולנו כבר רקדנו בלא מעט אירועים באולמות או גני אירועים שהיו דומים מדי האחד לשני. חתונה בטבע, לעומת זאת, מנצלת את הנתונים הטבעיים של השטח הפתוח כדי לייצר אירוע ייחודי עם אווירה לא שגרתית, ובעוד שחתונה באולם היא לרוב קלה יותר לארגון, מכיוון שרוב השירותים מרוכזים תחת קורת גג אחת, חתונה בטבע תאפשר לכם לזרום עם הרצונות שלכם, בכל הקשור ללבוש, סביבה, אווירה ועוד.

 

הפקת חתונה בטבע

ישר ולעניין: איך מארגנים חתונה בטבע שתפורה עליכם?

 

הכירו את המיקומים השונים – יערות, חופים או שמורות טבע, ארצנו מציעה לזוגות המתחתנים מבחר מדהים של נופים. דעו שככל שהמקום יותר "טבעי", כך תצטרכו להשיג יותר אישורים כדי לקיים את האירוע ותהיו יותר מוגבלים מבחינת מספר המוזמנים.

זכרו כי ממש כמו בנדל"ן, גם כאן הלוקיישן מכתיב את המחיר, והשכרת שטח באזור המרכז תהיה יקרה בהרבה מהדרום או הצפון.

לפני שאתם שולחים הזמנות, בדקו את עונת השנה! חבל שחתונת החלומות שלכם תיהרס בגלל מזג אוויר גרוע.

זרמו עם הקונספט – החלטתם על חתונה בטבע? הרשו לעצמכם להתנתק בהתאם מכל מיני מוסכמות חברתיות של חתונה הנוגעות למוזיקה, עיצוב, אוכל וכד'. בקיצור, עשו רק מה שאתם אוהבים!

חתונה ביער

ועכשיו לחלק הכואב: העלויות לחתונה בטבע

 

בשונה מאולם אירועים, כאן תצטרכו לדאוג בעצמכם לכול התשתיות ורצוי להכין גם תכנית גיבוי למקרה שבו משהו משתבש. נוסף על ההוצאות הרגילות על חליפות לחתן ושמלת כלה, טבעות, תקליטן, צלם וקייטרינג, בחתונה בטבע תצטרכו לארגן בין היתר גם:

חופה – שוק החתונות בישראל מציע היום מגוון מרשים של חופות בשלל צורות ועיצובים שיתאימו לקונספט שבחרתם. המחיר נע בין 500 ₪ לחופה מסורתית ועד 1,500 ויותר לחופות המעוצבות.

כיסאות ושולחנות – מחוברים לטבע ככול שתהיו, האורחים שלכם עדיין יצטרכו מקום להניח עליו את המנות והשתייה שיוגשו באירוע שלכם. המחיר לכיסא מתחיל ב-3 ₪ ליחידה עבור כיסאות כתר פלסטיק בסיסיים ועד כ-20 ₪ לכיסאות מעוצבים, ואילו מחירי השולחנות נעים בין 40 ₪ לשולחן בסיסי ועד כ-300 שקלים לשולחן ארוך ומעוצב.

גנרטור ראשי ופרישת חשמל לאירוע יעלו לכם כ-3,000 ₪, כאשר מומלץ להצטייד גם בגנרטור חירום, אשר יעלה לכם עד 2,000 ₪ נוספים.

שירותים ניידים מפוארים – הרי לא תציבו בחתונה שלכם שירותים כימיים של אתר בנייה…שירותים ייצוגיים יותר יעלו לכם בסביבות 3,500 .

עיצוב השטח – גם אם בחרתם לוקיישן יפהפה, רוב הסיכויים שעדיין תאלצו להשקיע בעיצוב המקום. טווח המחירים פה הוא אינסופי ותלוי בבחירה העיצובית שלכם.

ציוד לחתונה בטבע

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה