אז החלטתם להתחתן על הים? נפלא! בכל זאת, אין תפאורה רומנטית והולמת יותר לחתונה מאשר הים או חוף הים, אבל אולי לא לקחתם בחשבון את כל האפשרויות שיסייעו לכם להפיק את חתונת החלומות הזו. כדי לסייע לכם להשיג את החתונה המושלמת על הים, קיבצנו עבורכם מדריך קצר אך שימושי למתחתן על הים!

חתונה על הים או חתונה ליד הים?

  חתונה על הים

למעשה השאלה שהיינו צריכים לשאול היא: האם אתם מעוניינים בים ממש, כלומר בחתונה על החוף, או שאתם מעוניינים בים רק כתפאורה?

אם הנכם מעוניינים בחתונה על החוף, קחו בחשבון שתצטרכו להגביל את כמות האורחים שלכם (בד”כ), לבקש כמה אישורים מראש מהרשויות וכן, לדאוג להפקת האירוע לגמרי בעצמכם, כולל תאורה, מקומות ישיבה וכד’. קיימים כמה חופים בארץ המאפשרים עריכת אירועים לגמרי על החוף, וחלקם מציעים חבילות אירועים שונות, כך שאם תרצו לחסוך לעצמכם את הארגון, זה הפתרון בשבילכם לחתונה קטנה. כמו כן, קיימים כמה אתרים ייחודיים של רשות הטבע והגנים המאפשרים גם עריכת אירועים ייחודיים על רקע נופים טבעיים ופסטורליים במיוחד.

חתונה ליד הים

אם תכננתם חתונה ליד הים, כל הנותר לכם הוא לבחור את אולם האירועים או גן האירועים מהמגוון הקיים בארץ, על פי הסטנדרטים שלכם וכמובן – הנוף לים! קחו בחשבון שחלק מגני האירועים או האולמות ממוקמים ממש על החוף או על גבול החוף, ולכן ניתן להרגיש בגן את הרוח, הלחות והמליחות גם כן, אבל בכל זאת, רציתם להרגיש ים, לא?

שמלה קלילה: IN, שמלת שובל ארוכה: OUT

אם תכננתם חתונה בים ממש (כלומר חתונה על חוף הים עצמו), קחו בחשבון שיהיה לכם קשה מאוד להימנע מחול, לחות כאמור, רוח ושאר ענייני מזג אוויר למיניהם שכ”כ אופייניים לים. במקרה כזה, היינו ממליצים לכם לבחור חליפת חתונה אלגנטית אך לא מסורבלת, כזו שתתאים למזג האוויר וחשוב מכך, כזו שתאפשר לכם לנוע בחופשיות על החוף במידה ותרצו בכך. אל תשכחו את התמונות לפני\אחרי החתונה, בהן אתם עדיין רוצים להיראות במיטבכם.

חליפת חתן נוחה לחתונה על הים

באשר לשמלת הכלה, מיותר לציין ששמלה ארוכה או מסורבלת מדי לא באה בחשבון, שכן התנועה על החוף תהיה מאוד קשה איתה. בנוסף, מומלץ להתאים גם את התסרוקת למזג האוויר, משום שמלבד הלחות (שהורסת כל פן), יש גם רוח שמטבע הדברים לא משתלבת טוב כ”כ עם חלק מהתסרוקות.

הזמן המושלם לצילום בחתונה על הים

תלוי באיזו שעה החתונה שלכם, אך באופן כללי, ההמלצה החד משמעית היא להצטלם לפני תחילת האירוע, כשהתסרוקת, העניבה והאיפור עוד במקום הראוי להם, השוונצים בשיער עוד לא יצאו החוצה והחוף שקט יחסית. אם בא לכם ללכת על המראה הטבעי, אז תשכחו את מה שאמרנו ותהנו!

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה