איך לתכנן ולבחור מקום לחתונה קטנה

חתונת החלומות שלכם היא חתונה קטנה, אינטימית, עם האנשים הקרובים אליכם ביותר, באווירה מיוחדת ובלתי נשכחת? צאו איתנו למסע לבחירת המקום המושלם לקיום חתונה קטנה ומיוחדת במינה. 

חתונה קטנה – למי זה מתאים?

חתונות קטנות הן חתונות מצומצמות המתאפיינות במספר מוזמנים קטן יחסית ובאירוע “צנוע יותר” מבחינת המקום, האטרקציות ועוד. לכן, ניתן לומר כי חתונות קטנות מתאימות לאנשים אשר מראש מעדיפים את הקונספט האינטימי יותר, אלה שיודעים בדיוק את מי חשוב להם להזמין (ואלה שאין להם אילוצים מיוחדים המחייבים אותם להזמין אנשים רבים נוספים). לצד זאת, נראה שבתקופת הפוסט-קורונה אנו צפויים לגלות מעין המצאות חדשות או מחודשות של חתונות קטנות, אלה שנולדו מתוך ההכרח לצמצם את כמות המוזמנים ובהקשר שלנו, קונספטים של חתונה קטנה שחורגים מעבר לחתונה אינטימית ומתאימים יותר לאלה שאוהבים  חתונות קטנות ומיוחדות. 

תכנון נכון של חתונה קטנה

תכנון חתונה קטנה יכול להיות קל הרבה יותר מתכנון חתונה גדולה, דווקא משום שמדובר בחתונה מצומצמת, אולם כמו בכל חתונה התכנון צריך להתחיל מכמות המוזמנים, למשל מחיר חתונה קטנה 100 איש יהיה שונה ממחיר חתונה קטנה ל-50 איש או פחות עקב הצורך בהחלטה על השכרת שירותי קייטרינג (בד”כ ככל שיורדים בכמות המוזמנים, המחיר למנה עולה, אך כמות מוזמנים גדולה יותר אולי תחייב מציאת מקום גדול יותר וכד’). לכן, במידה שאתם כבר יודעים מה הקונספט של החתונה, נסו להתאים את כמות המוזמנים אליו ולא להיפך. 

עלות חתונה קטנה

אז בעוד ומדובר בחתונה מצומצמת, כמה עולה חתונה קטנה?

למרות שאנחנו לא יכולים לתת מספרים מדויקים בקשר לכמה עולה חתונה קטנה (כי בכל זאת, זה תלוי בלא מעט גורמים), ניתן בהחלט לומר כי חתונה קטנה יכולה להסתכם בפחות מ-10,000 ש”ח, אך מה שכן – זה מצריך מעט חשיבה מחוץ לקופסא, מה שמביא אותנו לנושא הבא.

בחירת חליפת חתן, יכולה להשפיע מאוד על מחיר החתונה הקטנה. באופנת סגל תוכלו למצוא מגוון רחב של

 לחצו לקריאה בהרחבה לגבי איך נקבעת עלות חתונה.

אז איך להתחתן בקטנה ולהישאר בחיים (תרתי משמע)?

הרעיונות שניתן לכם מיד אודות מקומות לחתונות קטנות רלוונטיים במיוחד לתקופת הקורונה, אבל לא רק, כך שאנו ממליצים לזכור אותם גם אם אתם לא מתכננים להתחתן מיד, ואתם פשוט שואלים את עצמכם: היכן ואיך ניתן לתכנן חתונה קטנה וזולה?

מקומות מומלצים לחתונות קטנות ומיוחדות

אנחנו ממליצים על חתונה קטנה על הים, כשהדגש הוא על חתונה קטנה במסעדה שנמצאת על הים ולא ממש על החוף, פשוט עקב הצורך בקבלת אישורים מיוחדים ודאגה ללוגיסטיקה אשר אולי תייקר לכם את העסק. לצד זאת, אם אתם מעוניינים בחתונה קטנה במרכז, כזו שתהיה יחסית קרובה לכולם ועדיין תהיה מיוחדת, היתרון בהזמנת מעט אנשים הוא שהכנת שטח פתוח הופכת לקלה הרבה יותר, כך שאם תמיד חלמתם על חתונה קטנה בטבע – זה הזמן להגשים את החלום!

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה