כיצד בוחרים חליפת חתן

בתהליך תכנון החתונה, יש דגש רב לשמלת הכלה ולפעמים… בחירת לבוש החתן נותר לרגע האחרון. במקרים רבים מה שילבש החתן נקבע סמוך לערב הגדול בתאום (כמובן) עם רצון הכלה וכהשלמה לשמלתה. לגברים על פי רוב, אין מילה בעיצוב שמלת הכלה ובחירתה, אך הכלות מבקשות שבן זוגן יתאים עצמו בלבושו, וכאן צריך החתן לגלות יצירתיות המשלבת את רצון כלתו מול רצונו שלו. אז כיצד יכול החתן להתלבש לשביעות רצונה של בחירת ליבו וגם לתת לעצמו לבוא לידי ביטוי בחליפת החתן?

חליפה מוכנה או תפירה בהזמנה?

קיימים מותגים רבים בתחום ההלבשה לחתנים. בחירת חליפה ממותגת עשויה להתגלות כבחירה נוחה ופשוטה (וגם מהירה) מכיוון שאין צורך להתחיל לתפור ולעשות מדידות בשלבים.
ניתן "להרכיב" חליפת חתן מפריטי לבוש שונים בעלי צבעים דומים או סגנון דומה ובכך להשפיע על התוצאה שתראה עכשווית ותואמת את אופי החתן והאירוע. אם אתה בעל חוש אופנתי מפותח, ודאי תרצה לשלב סגנונות שונים או צבעים, ואפשרות זו תתאים לך ביותר.

חליפת חתן – לא רק לערב חד פעמי

כיום, מעדיפים חתנים רבים לוותר על הלבוש ה"מסורתי" של חליפה ולעטות בגדים אלגנטיים ופחות מחויטים , סגנון אשר מתאים מאוד אם זוכרים שהחתונה היא בעיקר ריקודים ושמחה והחופה היא חלק קטן ממנה, מבחינת הזמן שהיא תופסת. לכן, מומלץ לקנות פרטי לבוש היכולים לשמש אותנו גם בשאר חלקי הערב וגם באירועים עתידיים. זאת, על פני לבוש "חד- פעמי" שישכב אחר כך בארון ולא ישמש אותנו עוד. בנוסף, יש לזכור שרוב האנשים אינם מורגלים בלבישת חליפה ואינם חשים בנוח בלבוש רשמי מדי. דבר כזה עלול לפגוע בתחושת הנינוחות שלנו בערב שבו הדבר דרוש לנו יותר מכל. לכן, גם אם תמיד ראית את עצמך לבוש בחליפת שלושה חלקים או שאתה רוצה מאוד ללבוש חליפה שראית ואהבת אצל חתן אחר, שאל את עצמך האם אתה חש בנוח והאם תחוש כך גם במעמד המיוחד. שיקול דומה צריך להילקח בחשבון גם בבחירת נעלי חת, שאמורות לשמש אותנו בעיקר בזמן הריקוד ויש להיזהר מבחירה שגויה שתעלה לנו בבריאות הרגל בזמן החשוב הזה. נעלי "סניקרס" מקובלות מאוד היום בארועים רשמיים ויש נעליים כאלו העונות גם על הדרישה להקפדה על מראה אלגנטי.
אנחנו מאמינים שקבלת החלטות המבוססת על טעמכם האישי וסגנון הלבוש שלכם כמו גם שיקולי בת הזוג וסגנון החתונה. תבחרו בחליפת החתן המתאימה לכם ביותר.
זכרו, אין תחליף להרגשת הנינוחות בערב החשוב בחייכם. ו… שיהיה במזל טוב.

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה