חתן, על נעליים כבר חשבת?

לא הרבה דברים יש לו לחתן לחשוב עליהם לקראת החתונה – החליפה, הנעליים והאלכוהול ואף אחד מהם לא כדאי לך לפספס.

groom shoes

עם האלכוהול אין הרבה מה להסתבך, החליפה לעומת זאת תצריך מעט יותר מחשבה, אבל החשובות מכל אלה הן הנעליים. מעבר לחשיבות הוויזואלית שלהן למראה הכולל הנעלים צריכות להיות נוחות. עוד, הן מהוות את האפשרות האולטימטיבית לביטוי אישי. חליפה, ליבראלית ככל שתהיה, בכל זאת צריכה לשמור על סטנדרטים של מכובדות מסוימת, הנעליים לעומת זאת מקבלות הרבה יותר גמישות מבחינת סגנון ועיצוב וככאלה, בטח עבור מי שסטייל אישי חשוב לו- מהוות הזדמנות פלא.

מה חשוב לדעת?

נעלי חתן - אופנת סגל

הנעליים צריכות ללוות אותך במשך כל היום, החל מרגע הצילומים ועד סוף הערב. הן צריכות להיות נוחות, גמישות ועמידות מספיק- אנחנו לא רוצים תקלות סטייל “אהבה קולומביאנית” בחופה, ולכן חשוב להקפיד גם על עובי ואיכות הסוליה.

עוד דבר שחשוב לדעת הוא שההזדמנות לביטוי אישי לא אומרת שהסניקרס האהובות עליך, ושבמקרה גם חרשת עליהן בחודשים האחרונים, אבל הן נראות טוב ובאות לך הכי טבעי, הן אופציה.  ואם אתה שייך לאותם הגברים שמעדיפים לקחת את החתונה שלהם ממש, אבל ממש בנינוחות ומתעקש על המראה הטבעי דע שיש לא מעט קולקציות ודגמי נעליים במראה יותר נינוח וקז’ואל.

נעלי חתן צריכות להיות נעליים חדשות. אם הן איכותיות מספיק לא תהיה לך בעיה לנעול אותן לראשונה רק ביום החתונה, ובכל מקרה כדאי ללכת בהן כמה ימים לפני, על מנת להתרגל אליהן.

איך לבחור את הנעליים הנכונות?

נעלי הוגו בוס

כחלק מתכנון החתונה המושלמת, את הנעליים חשוב לבחור רק אחרי שבחרת את החליפה, זאת על מנת שתוכל לשלוט על התאמת הסגנון והצבעים. במראה הכולל שלך הבולטות תהיה בחליפה והטוויסט בנעליים, לכן חשוב להתאים את הנעליים לחליפה ולא להיפך.

לצבע וסגנון הנעליים חשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת. הצבע לא חייב להיות תואם חליפה, אבל הוא בהחלט צריך להתכתב איתה. גם הסגנון צריך להיות תואם אירוע, במיוחד אם בא לך להתפרע, הקפד לשמוע על מידה של אלגנטיות. כמעט לכל סגנון של נעל יש דגמים אלגנטיים יותר, אפילו במקרה של סניקרסים. היועצים של אופנת סגל יציגו בפניך את כל האפשרויות הרלוונטיות לסגנון המועדף שלך.

תבחר נעלי איכות. בין אם חשוב לך מראה הנעלים ועל אחת כמה וכמה אם זה צד שפחות מעניין אותך במראה הכולל. איכות היא אלמנט בולט והיא תפצה על העדר סגנון עיצוב מיוחד במידה והחלטת ללכת על הקלאסיקות.

דגמים נוספים של נעלי חתונה לגברים

 

נעלי חתן שחורות

נעלי אלגנט שחורות לחתונה

נעלי גברים מבריקות

נעלי חתונה לגברים

נעליים שחורות יוקרתיות לחתונה

נעלי חתן לגבר מקולקציה 2022 במבחר צבעים

נעליים לחתונה

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה