עניבות לגברים – התכשיט של הגבר המודרני

כבר מאות בשנים שעניבה לגבר מהווה תוסף חן למלבושו של הגבר הג’נטלמני, יורשו של האריסטוקרט. מדובר בתופעת אפנה שהחל בקרואטיה, התפשטה באירופה דרך אנגליה ואיטליה וזלגה כמעט לכל קצוות תבל.
העניבה היא תוסף חן ואמצעי לביטוי עצמי וככזו הופכת לפריט שאין לו תחרות במלתחה הגברית, בין אם מצטרפת לנוף הלבוש היום-יומי אך אלגנטי, או בשילוב של חליפות חתונה מהפשוטה ועד הקלאסיות ביותר. העניבה היא תוסף אפנה בעל מחזוריות, ולמרות שיש תקופות בהן העניבה לגבר הופכת ליותר טרנדית, היא תמיד שומרת על צביונה הקלאסי, שכן עניבה לגבר היא קלאסיקה חוצת זמנים ודורות.
גם בישראל שימוש בעניבה, בין אם מדובר בעניבה לאירוע ערב, לפגישה או בעניבת לחתן, היא חלק בלתי נפרד ממלתחתו של האדון המכובד, על אף שהנוף יותר נינוח ופחות רשמי.

 הדברים שחשוב לדעת על עניבות לגבר

עניבות לחתונה

עניבות לחתונה

עניבות לגברים משתלבות בצורה הכי טובה עם כל חליפה לגבר, אבל לא רק. בישראל החמה, ובמיוחד עם בוא האביב, בלייזר דקיק עלול להכביד, לא כל שכן ז’קט של חליפה. שילובה של עניבה לעומת זאת יבטיח מראה מכובד גם כשמורידים את הז’קט ואפילו אם משאירים אותו בבית.
עניבה היא אמנם תוסף חן, אבל היא לא צריכה לתפוס את כל תשומת הלב, ולכן העדיפו עניבות בצבעים וטקסטורות שמשתלבות עם המראה הכולל.

עניבות לגבר

קולקציית עניבות לגבר

אם בכל זאת אתם רוצים להשתגע עם עניבה גברית מדליקה או לא שגרתית, הקפידו לעשות את זה בטוב טעם.
רוחב העניבה, האורך שלה וסוג הקשר צריכים להיות תואמי גוף. אדם עב כרס שיבחר עניבה דקה במיוחד יבחר במראה דיס פרופורציונאלי שיקשה עליו להפיק את המיטב ממראהו החיצוני. נכון הדבר גם לגבי היחס בין גובה האדם לבין אורך העניבה שלו.
העניבה שהיא רצועת בד אחת פוגשת אותנו בשני חלקים סביב הצוואר- הקצה העבה והקצה הדק. הקצה הדק לעולם יהיה מאחורי הקצה העבה, וקצר ממנו. הוא לא צריך להיות קצר ממנו בהרבה, ותוכלו להיעזר בלולאת הבד שתפורה בעובי הקיפול של העניבה, המשולש שנוצר מתחת לצוואר, גם הוא צריך להיות ביחס לגודל הצוואר- היקפו ואורכו. שימו לב לשמור על מידיות ופרופורציות נכונות.

עניבת חתן

עניבה כחולה לגבר

עניבה לחתן

באופנת סגל תוכלו למצוא מגוון עניבות גברים המיועדות במיוחד לחתנים. בין היתר תוכלו למצוא שלל עניבות מיוחדות לחליפות חתן אפורות, לבנות, ירוקות ובכל צבע אפשרי. ניתן לבחור בסוגים שונים של עניבות לחתנים: החל מעניבות קלאסיות מסוג “ארבעה ביד” שהיא העניבה המסורתית הנפוצה מכולם אותה כולנו מכירים ועד לעניבות פפיון ועניבות פרפר לחתונות ולאירוע ערב. עולם  שלם של עניבות מיוחדות לגברים במבחר רחב של טקסטורות ועיצובים מיוחדים רק מחכה להתגלות.
על מנת לשמור על העניבה חשוב לא לעשות בה שימוש יומיומי שגורם לשחיקה של הבד, אלא לכל הפחות ללבוש אותה לסירוגין. אין לכבס את העניבה במכונת הכביסה הביתית, כך גם לא לגהץ עניבות, בטח לא כאלה העשויות משי. השטחה של קמטים יש לעשות באמצעות אידוי בלבד, באמצעות שירותי ניקוי יבש או באמצעים ביתיים כמו תלייה של העניבה מעל קומקום רותח או בחדר האמבטיה כשמים חמים זורמים.
כשיגיע השלב של לענוב את העניבה, צירפנו לכם מס’ הוראות המתארות איך לקשור עניבה בפשטות ובקלות, יחד עם תמונות להמחשה של סוגי קישרות נפוצות.
לסיכום, הקפידו להצטייד בכמה עניבות על מנת לאפשר שימוש לזמן ארוך ומניעה של בלייה שלהן, בחרו את העניבה באופן אישי והקפידו שהיא תהיה כזו שאתם מתחברים אליה, על מנת לאפשר לה להעניק ביטוי עצמי.

גלריית תמונות מקטלוג עניבות חתן מבית אופנת סגל

טעימה קטנה מקולקציית עניבות חתן לגברים של אופנת סגל.

עניבת פפיון

עניבת פפיון לגבר

עניבות צבעים

עניבות במגוון צבעים

קטלוג עניבות לגבר

עניבות לגברים במגוון צבעים מקטלוג

עניבות מיוחדות לגברים

עניבות מיוחדות לגברים בשלל טקסטורות ועיצובים

עניבה ירוקה לחליפת חתן

עניבה ירוקה לחליפת חתן

עניבות פרפר בצבע בורדו

עניבות לחתן בגוונים של בורדו

עניבת פפיון לחתן

עניבת פפיון עם טקסטורה לחתן

לעיון בקטלוג החליפות של סגל לחץ כאן

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה