חליפות קורליאני Cortigiani

 

מחפשים חליפות חתן של המותג העולמי קורליאני? הגעתם למקום הנכון.
אופנת סגל היא בית האופנה לחליפות גברים מהמותגים הכי גדולים ויוקרתיים בעולם.

 

קצת על הדגם:

 

אין דבר המחמיא יותר לגבר, מאשר חליפה איכותית, אלגנטית ותפורה למידותיו. עיצוב חליפה הוא אומנות לשמה ומצריך עבודה רבה: בחירת הבד וחומרי הגלם, עיצוב הגזרה, התאמת צבעים ועוד. בין שלל חברות היוקרה המציעות חליפות לגבר, בולטת חברת קורליאני, אשר מהווה מקור לחליפות יוקרה איטלקיות, איכותיות ואופנתיות כבר למעלה מ-70 שנה.

חברת Cortigiani

חליפת קורלאני

החברה המשפחתית הוקמה בשנות ה-30 של המאה שעברה, כאשר אלפרדו קורליאני הקים בית עסק לייצור מעילים ומעילי-גשם, אשר הושהה כתוצאה מהתפרצות מלחמת העולם השנייה. ילדיו של אלפרדו, קלאודיו וקרלאלברטו, הקימו לאחר מכן את חברת קורליאני בעיר מנטובה אשר במחוז לומברדיה באיטליה, בשנת 1958. בשנת 1985, הקימה החברה את “קורליאני ארה”ב בע”מ” בניו-יורק על מנת להפיץ את מוצרי החברה גם בארצות הברית ובקנדה. בשנת 1997, נפתחה חנות הדגל של קורליאני ב”ויה מונטנפולאונה”, איזור חנויות היוקרה במילאן. פרס לאונרדו לאיכות (פרס אשר ניתן לחברות איטלקיות ומקדם את הכלכלה האיטלקית) ניתן לקורליאני מנשיא איטליה בשנת 2005.

חליפות קורליאני – אופנה איטלקית במיטבה

חליפות קורליאני

יכולות חיתוך העור של קורליאני, בשילוב עם בדים איכותיים וגזירה מדויקת להפליא, יוצרים יחדיו חליפות מלוטשות לכל גבר. לחברה קיימת יכולת לא מבוטלת, כזו שלא בהכרח נמצא בבתי אופנה עילית אחרים, של שילוב היומיומי יחד עם הרשמי ומציעה מגוון רחב של פריטי לבוש – חליפות טוקסידו, מעילים ואף סריגים. קורליאני היא הפתרון המושלם לגבר המבקש להתלבש בסגנון מחויט-קלאסי, אך צעיר ורענן. עיצוב החליפות מתבטא בדיוק בפרטים הקטנים, עיצוב אלגנטי וגימור גבוה, לצד בחירת צבעים מקורית וסגנון עיצוב מרשים.

הסלוגן – “איכות העבר, בהווה”

חליפות קרלאני

זהו הסלוגן המלווה את חברת קורליאני ועליו מושתתים ערכי החברה. כך, ממשיכה חברת קורליאני לתת פרשנות מקורית למונח התרבות האיטלקית של חליפות בעבודת יד ובנוסף, להשאיר אותן עדכניות ואופנתיות. שאיפתה של החברה היא להלביש את הגבר המודרני-אלגנטי בחליפות אופנתיות ואיכותיות, לכל יום ולכל אירוע. בין חומרי הגלם בהם משתמשת החברה, ניתן למצוא קטיפה בחליפות טוקסידו, סוודרים מחבלי קשמיר, מעילי טרטן ואף שילוב אריגי צמר צבעוניים בחומרי הגלם האיכותיים של החברה, על מנת לשווק את המוצר האיכותי, היוקרתי והמרשים ביותר לקהל.

לקטלוג המלא של חליפות חתן לחץ

חליפות קורליאני באופנת סגל:

חליפת קורלאני

חליפות קורלאני

חליפות עסקים של קורלאני

חליפת קורליאני

חליפת קורליאני

חליפות Cortigani

חליפות קורליאני

חלפות קורליאני

קורלאני Cortigani

חליפות Cortigani

חליפות קורליאני

חליפות קורלאני

המותגים אחרונים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.