חליפות Moschino

מחפשים חליפות חתן של המותג העולמי מוסקינו? הגעתם למקום הנכון.
אופנת סגל היא בית האופנה לחליפות גברים מהמותגים הכי גדולים ויוקרתיים בעולם.

 

קצת על הדגם:

ההתחלה של המותג Moschino

המותג נוסד בשנת 1983 על ידי המעצב האיטלקי המנוח פרנקו מוסקינו. שמו של מוסקינו הלך לפניו בכל הנוגע לאופנה חדשנית, צבעונית ולעתים אקסצנטרית. מוסקינו נודע גם בביקורתיותו על תעשיית האופנה ועל הקמפיינים שלו להעלאת מודעות חברתית, אי שם בשנות ה-90 המוקדמות. לאחר מותו של מוסקינו בשנת 1994, קיבלה העוזרת שלו, רוזלה ג'ארדיני, את תפקיד מנהלת הקריאייטיב של החברה ומאז ועד שנת 2013 הייתה אחראית לסגנון הייחודי של בית האופנה. בכך, מילאה ג'ארדיני את חזונו של מוסקינו על ידי שימור גישתו האופנתית והפילוסופית. מאז שנת 2013, נמצא בתפקיד זה ג'רמי סקוט, אשר תחת ידיו הושקה קולקציית "מוסקינו" הראשונה בסתיו 2014.

חליפות חתן של מוסקינו

הסטייל הייחודי

את סגנון העיצוב הלא כל כך שמרני של מוסקינו תוכלו למצוא בחליפות המסוגננות שלו. החל מחליפות בעלות דוגמאות פורצות דרך, צבעים עזים וצורות יפהפיות, עד חליפות חדות ורשמיות בעלי קו אלגנטי מושלם. שימוש באלמנטים לא שגרתיים ביצירותיו של בית האופנה הוא מסימני ההיכר שלו, כמו גם השימוש בחומרי גלם איכותיים ונעימים למגע. אם כך, מה הפלא שבית האופנה האיטלקי היה אמון על עיצובים שונים לכוכבים רבים, ביניהם עיצוב משקפי השמש של מדונה אשר שומשו במהלך הסיור העולמי שלה, וגם עיצוב שש חליפות שונות עבור ליידי גאגא במהלך סיבוב ההופעות שלה.

חליפת מוסקינו

מדבר לכל גבר

הדבר שמייחד את בית האופנה "מוסקינו" ומבדיל אותו מהשאר, הוא שמלבד ההתאמה של החליפות שלו לכל אירוע (יומיומי או רשמי) תוכלו גם למצוא הצהרה כזו או אחרת בחליפות שלו. בכך, מצליח מוסקינו, גם לאחר מותו, לדבר לכל גבר שירצה להתהדר בחליפה איכותית ומרשימה, אשר תצליח להוציא ממנו את "האני הפנימי" שלו. חליפות היומיום שלו יוכלו להפוך כל יום שגרתי ליוצא דופן, בעוד חליפות החתן של מוסקינו מתהדרות בסגנון אלגנטי חלק ומרשים, אשר יותיר את האורחים פעורי פה.

חליפות חתן moschino

המותגים אחרונים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה