חליפות פול אנד שארק – paul & shark

 

מחפשים חליפות חתן של המותג העולמי פול אנד שארק? הגעתם למקום הנכון.
אופנת סגל היא בית האופנה לחליפות גברים מהמותגים הכי גדולים ויוקרתיים בעולם.

קצת על הדגם:

 

דמיינו את עצמכם על יאכטה יוקרתית, שמפניה מעולה לצדכם ואהוביכם אתכם. ועכשיו, נסו לרדת לפרטים הקטנים ולדמיין מה אתם לובשים. כמעט בכל תמונה כזו, תהיו לבושים בהתאם – משהו שיעיד על קלילות, לצד אופנתיות ויוקרה. כזו היא חברת פול אנד שארק, אשר במקור קיבלה השראה מלבוש ספורטיבי והתשוקה אל הים ומייצרת בגדי איכות כבר למעלה מ-40 שנה.

סיפור איטלקי

החברה הוקמה בשנת 1975, בהשפעת אופנת הספורט ותשוקתו של המייסד, פאולו דיני, לים. הסיפור מתחיל עוד לפני כן, כאשר בשנות החמישים פתחה מחדש משפחת דיני בית חרושת לתפירה בעיר וארזה באיטליה. המפעל, שהוקם עוד בשנות העשרים, ייצר סריגים באיכות גבוהה וכך, על ידי הבעלים החדשים שלו, חזר שוב לייצר בגדי יוקרה. מספר רב של שמות מוערכים בתחום האופנה הצרפתית והאיטלקית (תחום שהיה בעלייה באותה התקופה) פנו למפעל של משפחת דיני על מנת לייצר את המוצרים שלהם. פאולו דיני, אשר גדל בהיותו מוקף בתשוקה לפריטי לבוש "אומנותיים", היה מוכן להקים את החברה בשנת 1975. שם החברה, הוא על שם סירת מפרש מן המאה ה-18 אשר תפסה את עינו של פאולו דיני.

תשוקה לצד גיוון

פול אנד שארק, המייצרת פריטי לבוש לגברים, נשים, ילדים ואף פריטי אקססוריז, מייצרת את פריטיה במספר סגנונות לבוש: ספורטיבי, סמארט-קז'ואל ואף מספר קווי יוקרה אלגנטיים. כך, פריטי הלבוש של המותג יכולים להתאים לכל אירוע, יומיומי או רשמי. החברה אף הלבישה ונתנה חסות להרפתקן האיטלקי אלכס בליני, במסע הסקי הבין-ארצי שלו, שארך יותר מ-200 קילומטרים, על קרחון הואטנאיוקול, הקרחון הגדול ביותר באירופה.

המורשת של פאולו דיני

עד ליום זה, חברת פול אנד שארק מתנהלת לפי שלושה ערכי מופת איטלקיים: איכות, טכנולוגיה ויצירתיות. המותג מייחס את רוב הצלחתו לערכים אלו ובכך, קולקציות החברה נמכרות ביותר מ-70 מדינות. בכל פרט ופרט, פול אנד שארק משלבת פרטים טכניים ובדים מעולים, יחד עם עיצובים אופנתיים. משלב הרעיון עד לשלב הגימור, כל אלמנט בכל מוצר של פול אנד שארק מיוצר באיטליה, כאשר רוב העבודה עדיין מתבצעת במפעל המשפחתי.

באופנת סגל תוכלו למצוא מגוון חליפות פול אנד שארק. סגל מתמחה בחליפות חתן ומראה יוקרתי, אלגנטי וקלאסי.

המותגים אחרונים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה