חליפות ונלטינו – valentino

מחפשים חליפות חתן של המותג העולמי valentino? הגעתם למקום הנכון.
אופנת סגל היא בית האופנה לחליפות גברים מהמותגים הכי גדולים ויוקרתיים בעולם.

 

בית האופנה של ולנטינו קרוי על שמו של ולנטינו גאראווני, מעצב אופנה איטלקי אשר התמחה בפריז והתפרסם ברומא בזכות שמלות הנשים המרשימות שהפיק. עם הזמן, גדל והתפתח בית האופנה וחדר בהצלחה לתחומי נוספים, לרבות אופנת הגברים אשר כוללת חליפות רבות ומחויטות המשלבות מוטיבים צעירים ועדכניים לצד שמירה על קווים מנחים וותיקים ושמרניים.

הייתי בפריז וגם ברומא

בראש מותג ולנטינו עומד ולנטינו גאראוווני, מעצב אופנה איטלקי, מהמשפיעים ביותר שידע העולם המערבי החל ממחצית המאה -20 ותחילת המאה ה-21. ההתעניינות של ולנטינו הצעיר באופנה חלה עוד בהיותו נער, אולם בגיל צעיר החליט בעזרת אמו כי עליו לעבור לפריז על מנת להתמקצע בתחום באופנה והעיצוב.

ולנטינו למד אצל כמה מן המעצבים המובילים ואף החל לעבוד כמעצב שמלות אצל המעצבת ג'ין דסיס, אולם לאחר כמה שנים נקלע לריב עם המעצבת וככל הנראה עם גורמים נוספים והחליט לחזור לאיטליה. בהמשך, הקים את בית האופנה שלו ברומא, שנודע בין השאר בזכות שמלותיו האדומות. החל משלהי שנות ה-60 של המאה הקודמת, זכה ולנטינו להצלחה וצבר קהל לקוחות מכובד שכלל לא מעט מפורסמים, אנשי ונשות עסקים, ואף פתח בהמשך אקדמיה על שמו.

הקווים המנחים של בית האופנה בימים אלו

ולנטינו עצמו פרש בשנת 2008, אולם מאז עומדים בראש בית האופנה מעצבים מן השורה הראשונה אשר לקחו על עצמם להמשיך את המסורת המפוארת שהנחיל ולנטינו. על כן, בעיצובים והיצירות של בית האופנה ניתן לחוש את המומחיות האיטלקית לצד הרוח החדשה וקביעת כלי המשחק החדשים בעולם עיצוב האופנה בכלל ותחום הקוטור (אופנה עילית) בפרט. בית האופנה ידוע בהקפדתו על הפרטים הקטנים, שימוש בחומרים איכותיים ועיצוב ברמה גבוהה מאוד שלא משתנה עם הזמן.

אופנת הגברים של ולנטינו

עוד בתחילת דרכו, ולנטינו בלט בזכות היצירתיות והראש הפתוח שלו, אשר אפשרו לו לעצב אופנה עילית קלאסית מודרנית, לצד שילוב מוטיבים חדשניים ומלאי נוכחות. קולקציות הגברים של העונות האחרונות ממשיכות את דרכו וידועות ב"רנסנס" הדרמטי שהן מעבירות לצד הפנייה לקהל חדש, צעיר ורענן. לכן, ניתן למצוא בקולקציות הללו חליפות מחויטות וחכמות, לצד נגיעות מעולם אופנת הספורט ואביזרים תואמים. בפרט, החומר השולט בחליפות המחויטות הוא הצמר לצד שימוש במוטיבים ורעיונות וותיקים כגון משבצות, צבעים עתיקים ועוד.

 

המותגים אחרונים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה