חליפות Versace Collection

מחפשים חליפות חתן של המותג העולמי versace? הגעתם למקום הנכון.
אופנת סגל היא בית האופנה לחליפות גברים מהמותגים הכי גדולים ויוקרתיים בעולם.

 

קצת על המותג:

חליפות קורלאני מימין וורסאצ’ה משמאל

אחד מבתי האופנה המוצלחים, המוכרים והמפורסמים ביותר בעולם הוא ורסצ'ה – שם משפחתם של ג'אני המעצב המקורי, סנטו ודונטלה. האחים ורסצ'ה גדלו בעיירה קשת יום באיטליה, אולם הצליחו להתגבר על נסיבות חייהם ובראשם ג'יאני, שבעזרת העיצובים המקוריים והאומנותיים שלו הצליח להתברג לעולם האופנה והזוהר, עם עיצובים וקווים מנחים שמוכרים לנו גם היום. חליפות הגברים של ורסצ'ה בהתאם, הן מקוריות, מהוקצעות ונוטפות יוקרה.

ורסצ'ה של איטליה

 

חליפות Versace Collection

כאמור, ורסצ'ה הינו אחד מבתי האופנה המוכרים בעולם כולו ומקורו, איך לא, באיטליה. את מותג האופנה הקים ג'יאני ורסצ'ה. חייו המוקדמים של ורסצ'ה, שלא בדומה למעצבים אחרים ומצליחים, אפיינו בקשיים כלכליים לא רק של משפחתו הקרובה, אלא גם של האזור בו גדל, כתוצאה מאירועי מלחמת העולם השנייה. ייתכן שקשיים אלה הביאו אותו לבלות רבות בחברת אמו התופרת ולסייע לה במשימותיה השונות. רבים אינם יודעים שורסצ'ה למד בכלל אדריכלות, אולם החל לעבוד כמעצב אופנה במילאנו.

הצלחתו של ורסצ'ה החלה באמצע שנות ה-70, כאשר התגלה כשרונו דווקא בעיצוב סריגים שונים. ורסצ'ה הצליח להתברג לחברה יוקרתית בשם ג'ני ומשם למעשה, דרכו כבר הייתה סלולה. בשלהי שנות ה-70, פתחו שלושת האחים: ג'יאני, סנטו ודונטלה את חברת ורסצ'ה. החברה הצליחה במהירות רבה ושמו של ורסצ'ה ולמעשה, שמם של האחים, התפרסם בכל אירופה. ורסצ'ה נרצח בשנת 1997, אולם המותג המשיך לפעול, להתפתח ולגדול לממדים העצומים כפי שאנו מכירים אותו כיום.

הסגנון הייחודי של ורסצ'ה

 

חולצות ורסאצ'ה

 

סגנון העיצוב של ג'יאני ורסצ'ה, בייחוד בהשוואה למעצבים אחרים בני התקופה, היה תמיד ייחודי, מקורי ונועז. ורסצ'ה שאב השראה מסגנונות אומנות מודרניים לצד קלאסיים, כדי ליצור את קו האופנה הצבעוני שבזכותו הוא מוכר. כיום, בית האופנה התפרש לכיוונים שונים שכולם עומדים תחת שם המותג, כגון: בגדי נשים\גברים, תכשיטים, קוסמטיקה, רהיטים ועוד. כמו כן, המותג התפרסם רבות בשנות ה-2000 הודות לסלבריטאים הרבים שבחרו בעיצובי המותג.

החליפות של ורסצ'ה: לא רק לאמיצים בלבד

 

בגדי מותג ורסאצ'ה

 

חליפות הגברים של ורסצ'ה הן בחירה מושלמת עבור מי שמחפש יוקרה לצד אותו טאצ' ייחודי המאפיין את המותג. תוכלו למצוא בקולקציות השונות חליפות במראה סטנדרטי ומהוקצע, לצד חליפות נועזות יותר מבחינת הצבעים וההדפסים, אך אל תטעו, גם החליפות הנועזות יותר נוטפות יוקרה ורחוקות מאוד ממראה לא-הרמוני או זול. החליפות מושלמות בדיוק עבור מי "שמחפש קצת צבע" ומעוניין לצאת קצת מהשגרה עם חליפה שתשאיר את כולם פעורי עיניים, לטובה!

 

המותגים אחרונים

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה