תשובות לשאלות נפוצות של חתן

עונת החתונות מתקרבת והצוות שלנו עונה על שאלות שחתנים וכלותיהן לעתיד מבקשים לדעת. אנו מצרפים את התשובות לשאלות הבוערות ביותר ומשלבים טיפים שיעזרו לכם לבחור את חליפת החתן המחמיאה ביותר עבורכם.

האם עלי לבחור בכלל חליפה או שמא כדאי לי “ללכת” על סגנון אחר ?

גברים ישראליים רבים המתאפיינים בסגנון לבוש סולידי-מסורתי, בחירת חליפת חתן היא אירוע גדול. אם אינך לובש חליפות בשגרה, דע שאתה בהחלט יכול לבחור חליפה עכשווית שתאפשר לך להרגיש בנוח מבחינת הבד, הגוון והמראה.
בין היתר, אפשר לבחור לחתונה חליפה אופנתית שתשמש אותך, בשלמותה או בחלקיה גם באירועים אחרים שמצריכים לבוש מעט יותר אלגנטי. כמו כן אפשר לשלב חליפת חתן
עם נעליים פחות “כבדות” ורשמיות, לקבלת מראה צעיר ועדכני ומכובד בהחלט.
כדי לדעת איזו חליפה תגרום לך להיראות מעולה וגם נינוח, נשאל האם יש סגנון לבוש המועדף עליך ? ערב החתונה היא לעיתים הזדמנות יחידה ללבוש חליפה ואפשר בהחלט להשיג מראה נקי שאינו “מעונב מידי” ובהחלט מרשים.

כיצד מתאימים חליפה לחתן ?

בבואך לבחור חליפה כדאי לזכור כי אותה חליפה תראה אחרת על אנשים עם מבנה גוף שונה. בבחירת החליפה מתייחסים לסוג הבד (קליל, חורפי), הגזרה המחמיאה ביותר למבנה גופך וגובהך, צבע החליפה המתאים לך ואביזרים משלימים. רצוי להתחשב בעונה בה נערכת חתונתך והאם היא חתונת ערב או צהרים.


עם מי כדאי לי ללכת לבחור חליפה ?

כלות אינן נוטות להישאר אדישות לשאלת הלבוש של בחיר ליבן ואין ספק שרצון הכלה משפיע על בחירת חליפת החתן מכיוון שהיא כבר מדמיינת אתכם בתמונה מושלמת שתלווה אתכם שנים רבות וארוכות קדימה.
אם טעמכם האופנתי שונה, מומלץ למנוע ויכוחים מיותרים בעת הבחירה או הקניה על ידי תיאום ציפיות הדדי. כותב שורות אלה שנישא לפני 3 חודשים, מציין כי למדידות מומלץ
להגיע עם חבר קרוב או בן משפחה אובייקטיבי המכיר את אופייך וסגנון הלבוש המועדף עליך. זה תורם לחוויה רגועה ופחות מלחיצה בזמן הקניה ואפשר תמיד לשלוח לה תמונות עדכון בוואטאפ.

השקיעו בתבונה

ישנם בתי אופנה המתמחים בהתאמת חליפות חתן באיכות גבוהה ביותר עם מותגים בעלי שם עולמי. רוצים לקבל גישה לטרנדים חמים, למותגים ולסגנון וגם לקבל הטבות והנחות בלעדיות ? חפשו את למועדון הלקוחות לפני שאתם בוחרים בחליפה שלכם.

לשאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו!

צוות בית האופנה סגל
רחוב עליה 6-8, תל אביב
החנות הבלעדית ללא סניפים נוספים.

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.