לבוש אלגנטי לגבר הוא אחד הסגנונות המזוהים ביותר עם העולם הגברי מאז ומתמיד. בלי להכביר במילים, בשורות הבאות תמצאו את המדריך השלם וטיפים לבחירת סגנון לבוש אלגנטי לגבר, בין אם מדובר בחליפות בר מצווה או חתן. החל מסגנון של חליפה, טיפים להתאמה למבנה גוף וגם טיפים לבחירת נעלי אלגנט לגברים.

 

לבוש אלגנטי לגבר

 

לצפייה בקולקציית חליפות של אופנת סגל.

סגנונות לבוש אלגנטיים לגברים

הגברים בעולם המודרני, שלא לדבר על הגברים הישראליים, עברו דרך ארוכה ומפותלת בכל הנוגע לאופנת גברים ובפרט ללבוש אלגנטי לגברים ולחליפות אלגנטיות לגברים במיוחד. אולם, בגלל שאנחנו חיים בישראל ואולי בגלל התרבות החמה והלא כ”כ מתאמצת שלנו, ניתן לכמת את סגנונות הלבוש האלגנטי לגבר לשלושה עיקריים (למרות שכצפוי, בעולם ניתן למצוא קצת יותר):

המראה הקלאסי – סגנון לבוש אלגנטי קלאסי, מיוחס בד”כ לחליפות 3 חלקים או לחליפות ווסט (מיד נסביר עליהן). בסט זה ניתן למצוא חליפה קלאסית, מכנס אלגנט לגבר, חולצה, עניבה לגבר וג’קט. הסט חייב להיות תואם. אפשרות נוספת לבחירת לבוש קלאסי ואלגנטי לגבר היא חליפת טוקסידו. פריטי הלבוש האלגנטיים הללו מגיעים בשלל צבעים וסגנונות ופחות נפוצות יחסית בנוף הישראלי. 

המראה הקלאסי למחצה – סגנון לבוש אלגנט זה, הוא מעין התאמה מודרנית למראה לסגנון לבוש אלגנטי לגבר שהזכרנו למעלה. גם המראה הזה כולל מכנס אלגנט וג’קט מותאם, אך באשר לחולצה – היא תהיה לרוב יותר יומיומית, בצבעים הרמוניים לחליפה, בין אם מדובר בחליפת חתן או כל חליפה אחרת, והעניבה כמו שוודאי ניחשתם – בחוץ. הלוק הזה מעט נפוץ יותר בנוף הישראלי ביחס לקודם. 

מישמש אלגנטי – לוק שכולל אלמנטים אלגנטיים, בשילוב אלמנטים מעולם הספורט-אלגנט. נראה למשל שילוב של חולצות חלקות, מכנסי ברמודה וג’קט אלגנטי, או חולצה מכופתרת בשילוב מכנס אלגנט לגבר ועוד. ככלל, זהו מראה מאוד מאפיין של הגברים הישראליים.

 

חולצה ג'קט ומכנסי ברמודה אלגנטיים

 

 

חליפת ווסט או חליפת 3 חלקים – איזו גזרה מתאימה לי?

 תהליך בחירה של חליפת ווסט או חליפת 3 חלקים, הוא לא פשוט. התאמת החליפה לאדם הלובש אותה היא אומנות בפני עצמה והיא צריכה לכלול התחשבות במבנה הגוף. באופן כללי, כשמדברים על המראה הגברי הרצוי והנפוץ (דהיינו, כתפיים רחובות, מבנה גוף גבוה וכד’) יש לקחת בחשבון שווסט מרחיב את הכתפיים ופחות מומלץ לבעלי גוף רחב, מכנס אלגנט צמוד (בסגנון סקיני ג’ינס, נגיד) שבד”כ מגיע עם חליפת הווסט מומלץ בעיקר לגבוהים ובאופן כללי, ג’קט מכופתר (לעומת ג’קט בסגנון פתוח) מומלץ לבעלי גוף צר ומאוזן יחסית.

 

חליפת ווסט

נעלי אלגנט לגברים

בחירת נעלי אלגנט לגבר היא בעיקר עניין של סגנון, כמו בכל דבר. כל עוד אתם בוחרים נעלי אלגנט לגברים או נעלי חתן שמתאימים מבחינת הצבע, במרבית המקרים אתם תראו טוב. מה שכן – שימו לב לעובדה שנעליים שטוחות וארוכות יחסית, מהוות פריט לבוש אלגנטי, אשר עלולות לקצר לכם את הרגליים (לא מומלצות עם מכנס צמוד מדי) וכן, שאתם תמיד יכולים לבחור בנעלי בד אלגנטיות על פני נעלי עור, למי שפחות מרגיש בנוח.

גלריית תמונות של נעלי אלגנט מומלצות לגברים:

 

נעל אלגנט לגבר

נעלי אלגנט לגברים

נעלי אלגנט שחורות

 

 לפרטים נוספים על מגוון פריטי לבוש אלגנט של המותגים המובילים בעולם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה שהיא.

מועדון לקוחות

בואו להיות חברים במועדון הלקוחות של סגל.
אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתעדכן:
קולקציות חדשות, מבצעים והנחות בלעדיות.

    * שדה חובה
    * שדה חובה
    * שדה חובה